Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral

  • 158 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral Milaan is binnen 25 minuten lopen vanaf het Parco Sempione gelegen en op 2 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Civico Planetario "Ulrico Hoepli". Dit appartement is gelegen op 20 minuten wandelen van Milano Cadorna treinstation en net om de hoek bij Missori M3 busstation.

Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met handdoeken. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.

Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.

Het appartement ligt op afstand van 1 km tot Teatro Strehler en op slechts 400 meter afstand van het Missori metrostation. Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral is op een steenworp afstand van de Torre Velasca en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van Milaan. De accommodatie is gelegen op 6 minuten wandelen vanaf het Palazzo Reale. Het appartement is op een 15-minuten rijafstand van de luchthaven Milaan-Linate.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral Milaan
Dalì Duomo Golden House
Mobiele prijsaanbieding

Dalì Duomo Golden House

8.9
Fantastisch 117 beoordelingen
330 m van de accommodatie
USD 405 USD 365
per nacht
3 Bedrooms Apartment
Mobiele prijsaanbieding

3 Bedrooms Apartment

340 m van de accommodatie
USD 530 USD 477
per nacht
Italianway Comfort - Merlo 1 D
Mobiele prijsaanbieding

Italianway Comfort - Merlo 1 D

7.2
Goed 47 beoordelingen
348 m van de accommodatie
USD 216 USD 194
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    8 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • AM/FM wekker

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer986545aaa98453,IT039007B1gfdsa
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral gelegen?
      Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral is naast het Palazzo Reale gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral?
      Populaire attracties in de buurt van Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral zijn onder andere de Zuilen van San Lorenzo, dat zich op een loopafstand van 13 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral te verblijven?
      Een overnachting in Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral kost €348.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ateneo Bar en Peter Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    8 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Very Big Apartment At 3 Minutes On Foot From Duomo Cathedral Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten